…. Rozumiemy się!.

Kolego Michalkiewicz, wiecie jak cenimy waszą twórczość. Doskonale kanalizujecie niepokoje i niezadowolenie. Dzięki wam ludzie zamiast wyjść na ulice siadają przed komputerem i was czytają. Jako koncesjonowany opozycjonista jesteście bardzo przydatni naszej władzy. Ale z tą krytyką i kwestionowaniem pandemii, to mocno przesadziliście. Ludzie zaczynają zadawać pytania. Musicie coś z tym zrobić.

Nasza propozycja jest taka :

Ogłosicie, że zrobiliście sobie test PCR i ten test wykrył u was bezobjawowego Covida. W ten sposób upieczemy naraz trzy pieczenie na jednym ogniu :

-po pierwsze, wy, zagorzały opozycjonista pandemiczny swoim nazwiskiem i autorytetem potwierdzicie, że istnieje coś takiego, jak bezobjawowy Covid

-po drugie wasi czytelnicy dowiedzą się się, ze absolutnie nie kwestionujecie faktu, że testy PCR wykrywają Covida, a nawet że są tak doskonałe, że wykrywają go, gdy jest bezobjawowy.

-po trzecie, a zapewniamy, że zostanie to dodatkowo na plus wam zapamiętane, złożycie w ten sposób hołd niemieckiej nauce, bo to wspaniali niemieccy naukowcy ten test wymyślili.

Ale na tym nie koniec. Musicie jeszcze publicznie zadeklarować, że jesteście święcie przekonani, że jako chory na bezobjawego Covida możecie zarażać innych. Tu proponujemy trochę „podkręcić dramaturgię”. W tym celu położymy was na kilka dni w szpitalu, a wy publicznie oznajmicie, że poszliście do szpitala, żeby nie zarazić domowników. 

No jak zgadzacie się na nasz plan ?. Możecie oczywiście odmówić, ale wówczas…………

No, wiedzieliśmy, że się zgodzicie.

Będzie w porządku, będziemy pamiętać, będziemy pamiętać, będzie dobrze, będziemy kręcić, nie będzie dobrze. Rozumiemy się!.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/579868-michalkiewicz-trafil-do-szpitalajest-zakazony-koronawirusem

https://www.o2.pl/informacje/znany-publicysta-kwestionowal-pandemie-lezy-w-szpitalu-z-koronawirusem-6720920026704736a

https://www.google.com/search?client=opera&q=rozumiemy+się+alternatywy+4&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:8b514149,vid:1IiLRUsy8MI,st:0